Szkoła Podstawowa im. Franciszka Kujawińskiego w Górkach Dużych

zapraszamy na naszą nową stronę www::Szkoła Podstawowa im. F. Kujawińskiego w Górkach Dużych::Rekrutacja - szczegóły w zakładce Komunikaty i w Aktualnościach
Zatrzymaj banner przewijany

Aktualności zobacz archiwum »

06 kwietnia 2014 21:38

Dzień Otwarty Szkoły! Witamy wiosnę!

21 marca, zgodniez wcześniejszymi zapowiedziami, gościliśmy wszystkich maluchów i ich rodziców, na których czeka nasze ie obejrzeli program artystyczny przedszkole. Najpierw goście obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów kl. I i II a następnie wszyscy pożegnaliścmy zimę w postaci marzanny, którą uroczyście spaliliśmy w ognisku. Potem, już w wiosennym nastroju, GOŚCIE MOGLI ZWIEDZAC SZKOŁĘ i częstować się wiosennymi kanapkami i sałatkami przygotowanymi przez starszych uczniów. Było super!!!

Zdjęcia:
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 06 kwietnia 2014 21:38
Dokument wprowadzony do BIP przez: Mirosława Wojna
Ilość wyświetleń: 609
06 kwietnia 2014 22:27 (Mirosława Wojna) - Zmiana kolejności zdjęć. (Dokument opublikowany)